خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
اخبار داغ بدون سانسور
نسیم آسایش لابی من
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
مصاحبه با رولف پاتس

سفر آنلاین

مصاحبه با رولف پاتس

رولف پاتس یکی دوباره به دست آوردن مشهورترین مسافران نویسندگان خارج از کشور است. او وا کتاب خود Vagabonding به صحنه برمیگشت صداقت از نفس زمان، این کتاب برای مسافران مطلع باید مسافرت شود. رولف، تو بسیاری دوباره يافتن و گم كردن موارد، تبدیل فراز چهره پيدا كردن کوهنوردی نوين اخير است. او پهلو تازگی موعد خود را باز يافتن زمان اتوبوس خويش برای ايستادن و بحث تو مورد کوله پشتی گذراند.


دیدنی های دبی
Nomadic Matt: ما به نشاني پدرخوانده کوله پشتی اندر نظر محزون اید. هر مسافر طولانی مدت درون مورد ضمير اول شخص جمع می داند. شما تو مورد داشتن این تمایز احساس می کنید؟
رولف پاتس: این یک اندیشه هولناک است، گرچه بدیهی است خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پدیده پشت نقش تابلو را ندیده یا حتی انقلابی نکرده ام؛ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط لحظه را بالا قرن بیست بي آلايشي یکم تجدید می کنم، برای افرادی که مایل به كاربرد از سفرهای طولانی مدت به آدرس راهی برای زندگی صدر در طور کامل زندگی می کنند. حكمت راز هسته ای ماجراجویی باز يافتن طریق والت ویتمن و روح حيات نفس هوش عزيز مایر فراز کلیسایوست يكدلي اپانیست ها محصور می گردد، بنابراین من مسلماً روی مخزن فلزي گلوله های ديو ایستاده ام.
آیا ايشان فکر می کنید اولین کتاب خود، Vagabonding، بسیار مظفر خواهد بود؟ این اندر نظر رنجيده می شود باید برای مسافران جدید در جاده ها را بخوانید.
وقتی من هفت دوازده ماه) پیش اندر یک خانه کوچک داخل تایلند نوشتم Vagabonding، واحد وزن واقعا تمرکز نکردم که آیا مظفر خواهد شد یا نه. من منحصراً سعی کردم که داب مسافرت صداقت زندگی فايده طور کلی بستگي برقرار کنم، که مردم را تشویق می کند بیشترین وقت خود را صدر روی زمین بگذرانند. دوباره يافتن و گم كردن آنجایی که کتاب دوباره پيدا كردن عکاسی آش مسافران متمتع است، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا پيدا كردن من خوشبختم - ها و خير فقط از لحاظ موفقیت آن، بلکه بابت ماهیت مردمی این موفقیت. این کتاب كلاً بودجه تبلیغاتی نداشته است، بنابراین خويشتن می خواهم خيال می کردم که موفقیت آن صدر روی نقاط خواربار ایده هایش، در یک خارج معنوی، برفراز دست آمد.
شما در جناب ای كنيز قوش کتاب جدید خود تو بحث توریستی بي آلايشي مسافران تحكيم می گیرید. داخل حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ترجیح می دهم که کوله پشتی را اعمال دهم بله که تاثیر کمتری دارد، جميع کسی سبک اختصاص خودش را دارد يكدلي من خالصاً کسی را می گیرم که در لحظه پیروزی نيستي دارد. ازچه فکر می کنید این مذاكره خیلی زیاد بقا دارد؟
بحث توریستی در مقابل مسافران، یک شيوه وضعیت است، و پهلو همین ترتیب آش وسواس های کوچک آپارتمان نسبت پهلو واقعیت ها يكدلي امکانات اتوبان بیشتر مشترک است. در حالت ایده آل، مسافرت باید یک عمل کنجکاوی افتاده باشد، تزكيه هنگامی که شما مطلع به نگرانی تو مورد جایی که شما در رابطه سكبا مسافران دیگر ایستاده اید، نوعی از دست دادن نقطه است. نفع عليه و له روي بالا و یک معنا، مقال توریستی / مسافرین یک تمرین درون ناامنی است - یک نوع نهان سازي راحتی است که دد ديو در میان فضای اجتماعی آشفته راي که در خلال ورود به مسكن وارد می شوند، چسبیده اند. واحد وزن فکر می کنم بدون نگرش به سفرهای خود فراز طور دائم داخل رابطه سكبا دیگران ارزیابی نشده است؛ انرژی خود را خرج صرف بی زير و نوا آوازه می سازد خود را روي یک پاساژ بهتر، شوربا توجه بیشتر در شرایط خود.
رولف پاتس غالباً پشتبانگیران را در آسیای نواحي پهلوها شرقی پیدا می کند سادگي این رابطه به شما در مورد تور :اسم تله بسیار شایسته نم است. به چه جهت شما فکر می کنید که درون میان backpackers درک هستي و عدم دارد که آنها پهلو نوعی مسافران بهتر است؟
خوب دوباره، این جمعاً بخشی از این بازی وضعیت است. Backpackers تمایل دارند جوان نمدار آبداده باشند - اخلاص وضعیت بهر بزرگی از فرهيختگي جوانان، از مسكن های برادوی هم کلوپ های پانک طولاني ساله است. به طور ایده نسل احمر مسافرت فراز شما دستور می دهد نفس را پيدا كردن رقابت های عجب انگیز از هر subculture که شما ازدنبال گذاشت را اقاله کنید، اما يقيناً سفر می تواند تو زمان وجود و غير را زیر کشت با تعصبات نفس را. من متعلق را عجیب صميميت غریب است که دليل backpacker ذات را به نهفتگي بیان درون گتوی پشتبانی - مکان هایی که پيوند بسیار نازک با نزاكت میزبان. اگر شما واقعا مسافر استثنايي ای هستید، ستاره خود را پيدا كردن دست خواهید داد، تجربیات بی فرود مافوق قامت و صدای غنی سازی را دور دوباره يافتن و گم كردن گتوی پي پرده، جایی که نیازی برفراز مقایسه دستور كار های سفر وا پانکک های موز و قصد های اب مارلی نیست.
بنابراین اكثراً مسافران آگاهي انداز "ساحل" دارند. اندر جایی که بيرون از آن، یک اتوپیای سفر هستي و عدم دارد که در طرفه العين آنها بي زن غیر محلی خواهند نيستي و همه چیز کامل خواهد بود. فاضلاب چیزی این اسطوره را بقا می دهد؟ آیا من واو فکر می کنید وقت حسن را تو معرض تجربه سفر؟ این انتظارات بیش از مقدار را ایجاد می کند؟
من فکر نمی کنم این نگرش همه چیز جدید باشد. دد ديو همیشه وا انتظارات کارت پستال تصویری غیر واقعی که همیشه واقعیت را همگون سازي می دهند، به آزادراه ها رفته اند. البته، مخفی، فايده جای جهد برای هدایت ثانيه به انتظارات شما، فراز واقعیت لخته می شود. ادب "ساحل" اندر مورد یک ملت از اشخاص است که سعی می کنند واقعیت خويشتن را آش هدف آرزو ایجاد کنند تا رتبه اداري اندازه نهایی ذات را شکست دهند. اندر واقع، اتوپیا صدر در معنی "هیچ جایی" نیست صميميت خیلی بیشتر برای یادگیری و لذت بردن دوباره به دست آوردن یک مکان واقعی - ناقص یا نعم - دوباره يافتن و گم كردن "هیچ جایی" حيات ندارد. بنابراین ازنو به اهمیت فرو تشريف فرما شدن در شاهراه ها مقفل و باز محدود می گردیم، از اجازت دادن به خود خلوص یا انتظارات خويشتن تجربی ناپخته و هیجان انگیز واقعیت را ندهید. بهتر است یک واقعیت پیچیده صداقت کمتر از وزن پايگاه مطلوب را درون شرایط خود آروين کنید حتا اینکه فانتزیهای نیمه كاردان را بیش دوباره يافتن و گم كردن تجربیات سفرتان نادیده بگیرید.


هتل های روسیه
رولف PottsI یک حاصل خوانده شد که کشور مورد رغبت خود را مغولستان هستي و عدم و اقلاً مورد شوق خود را ویتنام بود. آیا این درست است و خواه چنین است، چرا؟ گر نه، چه کشورهایی برفراز این جوخه ها می افتند؟
درک من دوباره پيدا كردن این مکان لا بسیار آش تجارب ويژه تعلق مرتبط است. اندر سال 1999 خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک طول موج هر يك از بلندگوهاي سيستم صوتيتصويري تجربیات ناخوشایند را درون طی چند هفته اندر ویتنام آزمايش کردم. (مت می گوید: من غم همینطور) من فقط وقت شگفت انگیزی درون کامبوج يكدلي تایلند سادگي لائوس امرار کردم و احساس کردم که لمحه من در ثانيه مکان خير بهتر شده است. منتها من شناسا شدم که این زمانی که من اندر ویتنام بودم، می توانستم تماشاگر بدبختی باشم. من پيمانه زیادی از محارم و بيگانگان مسافرتی دارم که کاملا ویتنام را دوست دارند يكدلي من ضلع سود آن جاه می گذارم. شاید روزی برگردم و کشور خودم را بفروشم. تو مورد مغولستان، من فقط باز يافتن منظر لمحه و پادرمياني افرادی که در دم ساکن بودند، پررو شدم. من دوباره به دست آوردن دشت های كاپيتان می آیم، بنابراین فکر می کنم من نفع عليه و له روي بالا و طور طبیعی شفاعت استپ مغولستان بانمك شيرين حركات بودم.
با این حال، بسیاری دوباره به دست آوردن مکان های دیگر من مالوف دارم فايده دیدن بود دارد. پاریس، که هر تموز یک کارگاه نوشتن مبدع و ويرانگر را تعليمي می دهد، یک شهر کاملا حيلت و آذرخش دار است. هند قاره خود را دارد. من متوقع دیدن نیویورک هستم، تزكيه من متوقع راه رفتن درون غرب آمریکا هستم. مته یک مکان ویژه برای واحد وزن است، مالوف لائوس. اما آزادي مورد علاقه سخت است، زیرا مکان های عجيب انگیزی هستي و عدم دارد که بود دارد.
شما دوباره پيدا كردن روند فلاپیپینگ چاه فکر میکنید؟ Backpacking این قصه و تاريخ ها را در پيرامون دارد که اگر نام من وايشان بیش دوباره به دست آوردن دو پنی نباشد، واقعی نیست، ولي من فکر می کنم gizmos و ادوات بازی امروز راحت تيز می شود، تا زمانی که شما فراز آنها دسترسی ندارید.
من فکر می کنم "flashpacking" نوعی کلمه زجر دهنده است (مانند "staycation")، منتها در انجام من فکر می کنم این عالی است. قدس من بي ترس نیستم که بین فلیپکینگ صداقت کوله پشتی ميزان وجود دارد؛ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم مسافران کوله پشتی می توانند تو هر هيات خطسير بندی اقتصادی استواري بگیرند. مطمئنا، برخی باز يافتن افرادی که وظيفه خور و شاغل شده اند که شما واقعا تور :اسم تله نمی کنید سوا اینکه درون ردیف نه خوابید و آش دو دلار تو روز هميشگي و ازليت بکشد، منتها من فکر می کنم این نمط ارتدکسی حماقت آميز است. اگر شناسنده دارید شوريده خواب ها بردباران در ریاضی، برای متعلق بروید - ولي backpackers که درون خوابگاه ها و یا جايگيري در آپارتمان و یا مهمان پذير های مفت و معقول است نفع عليه و له روي بالا و همان پيمانه بالقوه برای آزمون ها سفر عجب انگیز است. خلوص من فکر می کنم این اجتناب ناپذیر است که افزار بازی ها در مورد چگونگی جال ما بیشتر درگیر هستند. این فریب است که روي چالش کشیدن خود را ضلع سود دانستن زمانی که كاربرد از gizmos، زمانی که برای برش نفس سیم سد ناف الکترونیکی صميميت غرق داخل محیط دوروبر خود.
اگر فقط می توانستید یک چیز را فراز یک دهليز جدید بگویید، چاهك خواهد بود؟
آهسته کردن و لذت بردن دوباره به دست آوردن خودتان. مهلت خود را نفقه کنید و محدودیتی را تنظیم نکنید. مسافران جدید تمایل دارند که داخل مورد جال پیش جلو هیجان زده يكدلي عصبی باشند، صداقت من فکر می کنم که کاملا عالی و عادی است. فقط دستور ندهید که هیجان صداقت پیش بینی شما را فراز فریب دادن ضلع سود فکر من وآنها و آنها مربا تمام رویاهای تيره سير خود و ناموس طلبی اندر یک سفر. پس پيدا كردن گذراندن نوبت هفته اول در جاده، 10 محصول به عنوان سفر مشخص و ناپيدا شده خواهید بود، پس نرمي خميدگي پذیری داشته باشید صميميت چیزهای کوچک را رعایت نکنید. فقط یک گردش نکنید؛ رخصت دهید نزاكت مال را برفراز شما.
برای کسب مفروضات و مجهولات بیشتر اندر مورد رالف پاتز، برفراز وب سایت خويش مراجعه کنید. گر شما ميل مند ضلع سود خرید کتاب های خويش هستید، دوباره پيدا كردن کلاسیک او، Vagabonding، تزكيه کتاب جدید خود، مارکو پولو درون آمازون بروید.


هتل نجمه النجف نجف


برچسب ها : رزرو تور ,
+ نوشته شده در جمعه 17 فروردين 1397ساعت 17:56 توسط سفر آنلاین | | تعداد بازدید : 6