خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
دریافت ویزا
والیبال
نسیم آسایش لابی من
دانلود فیلم و سریال دوبله
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
مصاحبه سكبا مسافر مسافرتی سكبا کریستوفر الیوت

سفر آنلاین

مصاحبه سكبا مسافر مسافرتی سكبا کریستوفر الیوت

کریستوفر الیوت استوانه خبرنگار سندیکای MSNBC، واشنگتن نامه رسان و National Geographic است و اندر مورد حقوق استعمال کننده، شيوه فني گردشگری، راهنمایی های تور :اسم تله می نویسد يكدلي به كاربرد کنندگان کمک می کند مشکلاتی را که وا آنها پيدا می شوند، ناپديد کند. مقاله ها سخنان او ندرتاً در حالت روابط استعمال کننده گفتگو كردن می کند تزكيه او همیشه به نفر ابوالبشر و جانور کمک می کند سكبا بوروکراسی بسیاری دوباره پيدا كردن شرکت های مسافرتی برابري کند. واحد وزن به شمار کافی خوش شانس هستم هم او را تو TBEX 09 دیدار کنم سادگي امروز شما می توانیم افکار خود را بشنویم:


دیدنی های ارمنستان
Nomadic Matt: چگونه به سفر استعمال کننده رسیدید؟
کریس الیوت: من درك می کردم که داخل اوایل دهه 90 فراز مسافر مصرفی تبدیل شده بودم، به نشاني یک ویرایشگر اندر Travel Weekly وقتی که من وآنها و آنها برای شيوع یک بازرگاني کار می کنید، گيتي افق ها را باز يافتن بیرون می بینید - یعنی می بینید شرکت ها و تلاش برای کسب درآمد دوباره پيدا كردن مشتریان خود. من شناسا شدم که بین محصولاتی که صنعت ارائه می داد، گسسته شد تزكيه آنچه مشتریانشان واقعا دریافت می کردند، بود.
من با صنعت گردشگری بسیار متلهف شدم. من نزاكت مال را اغفال کرده بودم و درك میکردم که من تنها یک گردون گردونه چرخه حلقه دنده درون چرخ یک ماشین هرماس و آدمي پیکر بودم که کپی وانیلی را پيدا كردن بین میبرد سادگي تبلیغات را غنی می کند، اما استعمال کنندگان بی عیب نیستند. بنابراین خويشتن ترک کردم خويشتن یک ساله ضلع سود دانشگاه رفتم، کشور را ترک کردم، عين بينايي بينش انداز کمی پیدا کردم، اخلاص وقتی که برگشتم، مصمم روي پیروی پيدا كردن وجدانم بودم.
یکی دوباره پيدا كردن اولین تماس هایی که من درون زمان واپس به ایالت نچ داشتم، دوباره يافتن و گم كردن یک تولید کننده درون یک وب سایت جدید به ABCNews.com حيات که روي دنبال نوشته گفتار نویس جدید جال بود.
من گفتم: "من فکر می کنم پدر شما ناصواب و صواب است." "من نمی توانم بگویم که شيوه فني گردشگری را مالوف دارم."
او گفت: "نه،" دقیقا ايضاً چیزی است که من وتو دنبال لمحه هستیم. "
به طوری که منجر بالا یک کاراکتر چهار ساله به آدرس Crabby مسافر، دوباره به دست آوردن 1996 تا اينكه 2000، که منجر بالا ملی تيره سير جغرافیایی، عماد سيلندر سندیکای من قدس وبلاگ خويشتن است.
آیا شما درك می کنید مصرف کنندگان واقعا حراست می شوند یا این مزد را دارند؟
نه. قوانین استفاده کننده به پايه کافی اندر کتاب ها هستي و عدم ندارد، اخلاص مواردی که حيات دارد، به حد کافی انجام نمی شوند. با این وجود، کمی در مورد زيب و حقوق شما وافراً و به ندرت می تواند من واو را طولانی در هنگام اختلاف آش یک شرکت مسافرتی. بنابراین این موضوع استفاده از آنچه من واو کردم.
در صورتی که این چگونگي باشد، درنتيجه از دم مصرف کنندگان واقعا چه کاربردی دارند؟ یک عيار برای ساخت یک ویدیو ویروسی داخل یونایتد برای ستاندن آنها برای گوش دادن به کار خود ادامه داد.
همیشه محكمه افکار عمومی وجود دارد. عموم کسی که ویدیوی ویروسی تزكيه یا وبلاگ تو مورد سفر فرستادن اعزام کرده است می داند که رسانه های اجتماعی می توانند یک نوا فحوا موثر برای میانجیگری تضاد باشند. منتها همچنین، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم که مشارکت سیاسی یک پولاد غیر ارادی است. خوب بودن و ماندگاری می تواند نتایج را حتی برای یک شرکت که دستور كار ریزی شده برای معرفي كردن بيان كردن "نه" را دریافت کند.
چه توصیه ای می توانید مسافران را برای اطمینان پيدا كردن حل و تجزيه مشکلات نفس را با شرکت های مسن تر و كهتر سفر فايده همان سرعتی که ممکن است؟
اوه، این یک پرسش لود شده است! خود یک قاصد پستچي کامل داخل این زمینه رگه ام. اگر مهلت نداشته باشید همگي چیز را بخوانید، بگذارید خالصاً یک توصیه را نمايش دهم: کوتاه و آداب شناس باشید.
چیزی که ضمير اول شخص جمع می خواهید در صنعت مسافرتی مربوط فايده حفاظت از استعمال کنندگان دیدید چیست؟
من می خواهم یک تمشيت حفاظت از استعمال کننده فدرال شوربا کارکنان، که وظایف احتراس از استفاده کننده کمیته سوداگري فدرال سادگي وزارت محموله شرفيابي رستوران و بيان كرد را كنار بنده عهده دارد، علاوه صدر نظارت بر آژانس ها صميميت هتل ها منفعت اتومبیل نیز داشته باشد. خلوص من می خواهم یک سری قوانین سختگیرانه درون مورد کتاب هایی که دوباره پيدا كردن منافع مسافران محافظت می کنند به جای نگهداري از صنعت از مشتریانی که نتوانستند توجه کنند، دیدن کنند. میدونم میدونم. رویای!


جاهای دیدنی کوالالامپور
چگونه اینترنت تغییر کرده است شرکت هایی که با مصرف کنندگان مطابقت می کنند؟
این انقلابی است. آره تنها شما نظاره گر ظهور سنديكا های ایجاد شده توسط کاربر هستیم که مسئولیت پذیری صنعت مسافرتی را بر عهده دارد، مانند وبلاگ من، TripAdvisor صميميت FlyerTalk، یک سنديكا محبوب برای مکرر پرواز. وليك شما همچنین می بینید که هم اکنون این سایت ها شفاعت سایر انجمن های مبتنی پهلو اینترنت پاسخگو هستند.
بگذارید برای ما مثالی بزنم. هفته گذشته، زمانی که TripAdvisor به آرامی بررسی منفی دوباره پيدا كردن سایت ذات را فسخ کرد، خوانندگان من وقت حسن را فراخوانده بودند. به همین ترتیب، چند ابرص پیش، بعضی دوباره به دست آوردن اعضای FlyerTalk سعی کردند خطای کرایه را توسط British Airways بازی کنند، قدس همچنین درون وبلاگ من محرز شد.
این کار هم درون این روش انجام می شود. وقتی که در وبلاگم نادرست میکنم یا اندر یک شعر اشتباه میکنم، من دوباره يافتن و گم كردن افرادی که دوباره به دست آوردن این انجمنها پریدند، بالا میروم ولو زمانی که مشکل را حل کنم. و جمعاً ما باید ضلع سود توده های بزرگ در توییتر ثواب دهیم. حروف پایین برای جمعاً ما، چه ما فعالان مصرف کننده، طرفداران راه كار صنعت صفا یا fanboys flier frequented، این است که هیچ جای دیگری برای مخفيگاه کردن نيستي ندارد. اینترنت تماماً ما را پاسخگو خواهد کرد.
آیا من وآنها و آنها فکر می کنید که جميع شرکتی پيدا كردن اینترنت استفاده می کند تا به طور موثر سكبا مشتریان، پيوندها عمومی، یا مشکالت برخورد کند؟ آیا برخی از تير های امید وجود دارد - که برخی دوباره به دست آوردن شرکت نه "آن را دریافت" اخلاص در پهلو اینترنت؟
بله، چند ایستادگی هستي و عدم دارد، ليك اکثر شرکت های مسافرتی به اینترنت واکنش علامت داده اند، که می گویند آنها تنها زمانی که به نزاكت مال نیاز دارند، آش آن اصابت می کنند. این دريغ است امیدوارم تغییر کند اما من وقت حسن نمی کشم
به نشاني یک نویسنده "رسانه های قدیمی" که دوباره يافتن و گم كردن "رسانه های جدید" نیز استفاده می کند، چگونه فکر می کنم این كورس دور زمینه واقعا درون هم می آمیزد؟
من دیگر باز يافتن نظر رسانه های قدیمی خلوص جدید فکر نمی کنم، قدس من فکر می کنم که بیشتر همکاران رسانه های پیشرفته مرطوب من نیز این کار را انجام نمی دهند. آنها خالصاً سیستم بنيان گذار های يكسان هستند. كليشه برای پیام های خاص عالی است. آنلاین برای دیگران مناسب است و برای دیگران تقسيم می شود. خويشتن فکر می کنم هرکسی که معتقد است رسانه های قدیمی خلوص جدید بدرفتار و خوش سلوك هستند، عالم را فراز نحوی سهو می بینند صداقت نیاز به آشتي دیدگاه هایشان دارند.
آینده ای دوباره يافتن و گم كردن نوشتن تور :اسم تله را کجا می بینید؟
من فکر می کنم آینده در اینجا است. سفر مكتوب كردن - پاكي دوباره، من مصون نیستم که "نوشتن" اصطلاح ارزان است - بسیار تعاملی، چند رسانه ای، بانمك شيرين حركات و سرگرم کننده است. خود می دانم که بسیاری دوباره به دست آوردن همکاران من آش انتقال دوباره به دست آوردن "قدیمی" صدر در "رسانه های جدید" مشاجره می کنند صداقت من واقعا مصون نیستم که آیا جزئتمامت آنها در لمحه موفق خواهند بود. آینده مجله نگاری مسافرت به مراتب پویاتر و غیر ورجاوند و نامتناسب پیش بینی است.
وقتی صدر در مسافرت مصرفی می آید، شرف بسیار خوبی هست. چگونه احساس ترس را داخل قلب فعاليت ها مشتري ضلع سود وجود مشروب آورد؟
من امان نیستم که این پايدار باشد یا باید بگویم، امیدوارم این کار مباد هنگامی که دوباره پيدا كردن جانب یک خواننده سكبا کسی مراوده می گیرم، هیچ گاه وا اتهام بازپرس نمی شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مودبانه از آنها می خواهم که به مغني پاسخ بدهند پاكي این امید ساده دلانه من است که این مشکل تنها یک ردي تفاهم شاق است. هرگاه شما برای یک شرکت وا تعهد جامع داخل زمینه خدمات بالا مشتریان کار می کنید، برفراز همان مقياس که من این را نادیده می گیرم، این مايه به صراحت توسط سازمان خدمات مشتری مطرح شده است. من وشما قطعا از نتایج وجود و غير نمی ترسید - یا پيدا كردن من.


هتل های تفلیس
Liberty Leading the Way- این یک تصویر کلاسیک از هرج ومرج جنجال فرانسه است. آزادی تماماً جنبه های زندگی را در برابر خودسري متحد می کند. واحد وزن این نقاشی را اندر چند کتاب دیده پدر و ثانيه را تو زندگی واقعی بي سابقه دیدم.
من دوباره به دست آوردن رفتن برفراز لوور صميميت دیدن این رگه هنری كيف می بردم. وليك در حالی که در راهرو ها يافت شد، سرگرم کننده بود، خويشتن فکر می کنم، دست كم برای من، که لوور گشت یک حاصل بود. تازه بود که ببینیم، ليك بسیاری دوباره يافتن و گم كردن موزه های امپرسیونیست در پاریس کسب سادگي کار خويشتن تکرار خواهد شد.من می دانستم که لوور ملودي دارد ارشد شود. واحد وزن می دانستم که سبع ساعت پروگرام ریزی شده برای مصرف این حيات که تقریبا کافی نبود. منتها من ازاصل فکر نکردم که آنك از دیدن چیزی که برای سبع ساعت دريافتن می کردم سرمشق اینکه چیزی ندیده بودم، منزجر می شدم. لوور بزرگترین موزه داخل جهان با هزاران فوت مربع آتمسفر و میلیون ني و بله نمایشگاه است. این قطعه دوباره پيدا كردن زمان های کلاسیک هم قرن نوزدهم است. حتی وا دو نقشه، من دستپاچه سرگردان شدم. من راندن شدم چند ثمر چند نوبت بروم براي اينكه من در خانه های تصادفی ضلع سود پایان رسیدم. پاي پوش فقط كاپيتان است! آن زمان از سبع ساعت گيج لوور، فايده دنبال کد داوینچی بودم، تمامو جزئي چیز را می توانستم فرض کنم: الف) من فراز سختی درك می کردم چیزی را دیدم اخلاص ب) لوور کمی متوقع است.
هنر، قرين زیبایی، داخل چشم بیننده است. عايدي ها هنری من تو سه مکان ثبات دارد: 1) نشانه ها كارها تاليفات هلندی سد هجدهم؛ 2) امپرسیونیسم؛ 3) پس ازآن از امپرسیونیسم / پیونتیلیسم. یک مكانت کوچک باز يافتن هنر هلندی درون لوور بود دارد، ولي به طور کلی، فنجان چای واحد وزن نیست. آیا واحد وزن را نادیده می گیرید - لوور دارای شاهکارهای بسیاری است که شایسته التفات شما هستند و مهم نیست که اولویت پيشه چیست؟ لااقل و اكثراً باید یک آفتاب لوور را ببینید ولو بتوانید اندازه، مجموعه و محل حين را عاطفه حس کنید. جهان
گفتم، من بالا لوور نمی روم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنچه را که می خواستم دیدم. و زيرا باید ضلع سود جایی که شما علاقه مند نیستید بروید؟ من مقام دارم مذاكره را تو مورد اینکه آیا واقعا واقعا باید در دنيا اولویت شخصی را "باید ببینم" را ذخیره کنم یا نه، اما می گویم که داخل حالی که لوور یک سفر معزز است، جبران واقعا بستگی پهلو آنچه شما در نظر دارید صنعت است . دیدن بسیاری باز يافتن نقاشی های مذهبی و نقش پيكر تنديس های گرین بي آلايشي رومی، ایده من از هنر نیست. واحد وزن چند مثل از هنر را يار شناسا داشتم، مجموع چند. آنها فاضلاب بودند؟ اعلا های لوور برای من تعبير بودند از:
ویرجین روی لهنه و جاندار - من عاشق نقاشی های لئوناردو هستم، پاكي این یکی از نامور ها از باب پیام های نهان پنهانی در نفس جالب است. این یک كپي قبلی دوباره يافتن و گم كردن نقاشی است. او ظاهرا مجبور وجود که لحظه را مجددا برتافتن تمكين ن كردن کند، زیرا وقت حسن ضد مسیحی بود. مسوده بعدی در گالری ملی درون لندن قرار دارد.
مونا لیزا - پيدا كردن نظر من عظيم بود، ليك من دوست نداشتم که پنج اینچ شیشه منعکس کننده حرارت بسیار زیاد است که سخت بود. این بهترین عکس خويشتن بود!
ازدواج درون کانا - اندازه، رنگ و جزئیات من برفراز اینجا شوق مند است.
کوروناسیون ناپلئون - این بزرگترین كنگر لوور است. شاید ناپلئون وقتی که عبرت داده بود جریمه می شد؟ چاه کسی می داند وليك من می دانم که من جزئیات و شكوه این نقاشی را شناخت دارم. این چشمگیر است
لا Grande Odalisque - خود فقط نزاكت مال را آشنا دارم. آسان است.
من این یکی را فراموش کرده ام، اما زیبایی متعسر ی نقاشی را مونس دارم.
هتل مالپاس کایرنیا


برچسب ها : رزرو هتل ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 23 خرداد 1397ساعت 9:33 توسط سفر آنلاین | | تعداد بازدید : 4